Egy többfunkciós mérőszerszám különféle hálózati kábelek (5E/6E kategória), telefonkábelek, koax kábelek és közönséges vezetékek tesztelésére. Az eszközzel akár 1000 méter hosszú kábelek is tesztelhetők. A készletben 8 távegység található, így egyszerre 8 mérés végezhető.
A kábelkövetés funkcióval megkereshető a célkábel a kábelkötegben.Az Ermenrich NetGeeks NL70 eszközzel áramkörszakadásokat és rövidzárlatokat, valamint keresztezett, fordított és osztott érpárokat is kereshet. A kábelhossz tesztelővel megmérhető az áramkörszakadástól számított távolság. A port flash funkció lehetővé teszi annak a portnak a pontos meghatározását a hálózati switch vagy router berendezésen, amelyhez a célkábel csatlakoztatva van. Ezzel a tesztelővel PoE tesztet és PING tesztet is végezhet, és az adatokat egy memóriakártyára mentheti.
Az Ermenrich NetGeeks NL70 magas fokú mérési pontosságot biztosít, és szükség szerint kalibrálható is. A jeladót és a vevőegységet tölthető akkumulátorok látják el árammal, így nem kell gyakran új elemeket vennie és cserélnie. A jeladó 20 órát, a vevőegység 50 órát üzemel egyetlen töltéssel.
Főbb jellemzők:
A készlet tartalma:
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555016993 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 21x24x8 cm |
| Szállítási súly | 1.06 kg |
| Jeladó | |
| Portok | microUSB, RJ45 (fő), RJ45 (keresés), RJ11, PoE/PING, BNC, TF kártya |
| Követhető kábeltípusok | STP/UTP (CAT5E, CAT6E) hálózati kábel, telefonkábel, koax kábel, közönséges vezetékek |
| Tesztelhető kábeltípusok | STP/UTP (CAT5E, CAT6E) hálózati kábel, telefonkábel, koax kábel, közönséges vezetékek |
| Kábelhosszmérés | igen |
| Kábeltesztelés | igen |
| Kábeltesztelés | + (áramkörszakadás, rövidzárlat, keresztezett érpárok, fordított érpárok, osztott érpárok, áthallás) |
| Port flash funkció | igen |
| Port flash funkció | + |
| Kábel nyomkövetés | igen |
| Áthallás elleni védelem | igen |
| PoE teszt | igen |
| PING teszt | igen |
| === Elválasztójel === | Kábelhosszmérés |
| Mérési módszer | a kábel kapacitásának a mérésével |
| Mértékegységek | m, ft |
| Mérési tartomány, m | 0 — 1000 |
| Hiba | 3 (±0,5 m) |
| Áramkörszakadástól számított távolság mérése | igen |
| Kalibrálás | + |
| Minimális kábelhossz a kalibráláshoz, m | 10 |
| Kalibrálási hiba, % | 2 (±0,5 m) |
| === Elválasztójel === | Főbb jellemzők |
| Maximális üzemi áramerősség, mA | <150 |
| Védelem | bemeneti feszültség: 48 V, áramerősség: 5 mA |
| Adatátvitel | +, 160 memóriahely |
| Képernyő | LED, színes |
| Kijelző átmérője, hüvelyk | 2.8 |
| Kijelző felbontása, px | 320x240 |
| Kijelző háttérfény | igen |
| Tápellátás | 3,7 V, 1800 mAh, amely egy 5 V-os, 1 A-es DC adapterrel (nem része a csomagnak) és egy micro-USB-kábellel (a csomag része) tölthető |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 20 |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | igen |
| Automatikus kikapcsolás | 15 perc, 60 perc, 120 perc, 30 perc |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | −10… +60 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 20…70 |
| === Elválasztójel === | Vevőegység / távegység |
| Portok | microUSB, BNC, RJ45, RJ11 |
| Állítható érzékenység | igen |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | igen |
| Zseblámpa | igen |
| Maximális üzemi áramerősség, mA | <100 |
| Tápellátás | 3,7 V, 1800 mAh, amely egy 5 V-os, 1 A-es DC adapterrel (nem része a csomagnak) és egy micro-USB-kábellel (a csomag része) tölthető |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 50 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | −10… +60 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 20…70 |